Face.ge është një rrjet social që ju ofron mundësinë të komunikoni me miqtë e juaj, të njoftoni miq të ri dhe të mësoni se çfarë mendojnë të tjerët për ju. Për të shfrytëzuar këtë faqe, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni!


https://www.youtube.com/watch?v=u49JlVxagpo&sns=fb...
vlerësimi:
თავის ტვინის სიმსივნეებიარჩილ შენგელია, ლალი დათეშიძეთავის ტვინის სიმსივნეები – თავის......
vlerësimi:
– რომელ საკვებს უნდა მოვერიდოთ ჭარბი ქოლესტერინის პრევენციისთვის და რა უნდა მივირთვათ......
vlerësimi:
"შეიძლება კი მამაკაცის შეფასება სექსიდან რამდენიმე წუთის გასვლის შემდეგ?"-......
vlerësimi:

ხართ თუ არა ლუდომანი?

1. კი
Meshkuj 18% (27 Vota)Femra 6% (9 Vota) 24% (36 Vota)
2. არა
Meshkuj 36% (54 Vota)Femra 25% (37 Vota) 61% (91 Vota)
3. ვთვლი,რომ ყველანაირი აზარტული თამაში მანკიერებაა
Meshkuj 9% (14 Vota)Femra 5% (7 Vota) 14% (21 Vota)

Përgjigje: 148
Meshkuj - Meshkuj     Femra - Femra
Komente (45) »


Sondazhi është propozuar nga sopo-sopo.
Propozo sondazh të ri »


Nëse dëshironi të plotësoni sondazhin, ju duhet të identifikoheni.

Urime ditëlindjen:
gio001 mangho SnaBByCaSH dasha-997
offline mm3
gilocav - 12:03
offline -TeMo-
offline mm3
გილოცავ - 10:36
online Tasu
online SECRET
ერთხელაც მოიცალე :D :D მომნატრებიხარ თურმე.... :*** - 09:03
MAVNE98
Shiko të gjitha 10 pikët
aNNa
offline aNNa
- 16:41
Hellhole
Shiko të gjitha 10 pikët
Ankkk
offline Ankkk
- 12:00
Ankkk
offline Ankkk
Shiko të gjitha 10 pikët
Hellhole
)))))) - 00:06
The Boss ^^ : * - 22:42
Nuk ke profil?
Kërko njerëz
gjinia:
mosha:  
anëtarë online: 44 | kërkoni më shumë »
SECRET
online SECRET
საქართველო, თბილისი
gurgu
online gurgu
საქართველო, ქუთაისი
begela
online begela
საქართველო, თბილისი

Çifti më i mirë
  7.05
Ditë sëbashku: 95
dholidej
manika
Video e promovuar
:)
:)